Baza wiedzy

na najczęstrze pytania klientów
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Realizacja trwa 14 dni.
Czy wysyłka produktu obejmuje całą Polskę?
Tak, dokonujemy wysyłki na terenie całej Polski.
Czy jest możliwy odbiór osobisty zakupionych materiałów?
Tak,wszystkie zakupione materiały można odebrać osobiście w Łomży, Białymstoku, Olsztynie oraz Ełku
Jak oszacować koszt?
Koszt możesz oszacować na bieżąco korzystając z konfiguratora. Należy krok po kroku przejść cały proces zamówienia, wybierając m.in. kolor, model oraz rozmiar materiałów. Szacowany koszt pojawi się w podsumowaniu. Jeśli na tym etapie chcesz zmienić parametry – nie ma problemu. Dopiero po ostatecznym zatwierdzeniu kosztów, przystępujemy do realizacji zlecenia.
Co to jest SinkMF?
SINK MF to zlewozmywaki wpuszczane w blat z płyty wiórowej laminowanej w taki sposób, by powierzchnia między zlewem a blatem tworzyła jedną, idealnie gładką powierzchnię. Najnowszy produkt Manufaktury Łomży łączy komfort użytkowania i nowoczesny wygląd. Brak połączeń gwarantuje łatwość utrzymania czystości, całość wygląda efektownie, a do tego jest niezwykle trwała i odporna na wilgoć. Co ważne, montaż w płycie wiórowej to dużo niższa cena niż w przypadku blatów z kamienia. Szukasz niebanalnych rozwiązań w kuchni? Zlewozmywaki podwieszane SINK MF to propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów w urządzaniu domu. Nasza technologia oparta jest o patent PL.418419.
Czy dla Stolarzy lub zakładów stolarskich przysługują rabaty?
Tak, współpracujemy w strefach zarówno B2C jak i B2B. Rabat przyznawany jest indywidualnie klientom firmowym związanym z branżą meblarską takim jak zakłady stolarskie, producenci mebli i projektanci wnętrz. Staramy się weryfikować i nadawać rabaty dla klientów już przy samej aktywacji konta, dlatego ważne jest podanie danych firmy w formularzu rejestracyjnym