Cięcie i okleinowanie płyt meblowych, formatyzacja
Grzegorz Karwowski
email: grzegorz.karwowski@center-mebel.pl
tel:+48 (86) 218 36 47 w.40

Fronty meblowe
Agnieszka Mierzejewska
email: agnieszka@center-mebel.pl
gsm: 512 474 061
tel:+48 (86) 218 36 47 w.34

Kategorie
Menu
Menu

Oklejanie płyt

 

oklejanie płytMeble na zamówienie cieszą się coraz większą popularnością, której źródeł można szukać w kilku miejscach. Przede wszystkim zamawianie mebli na wymiar, daje nam możliwość ich idealnego dopasowania do naszego mieszkania – wymiary poszczególnych pomieszczeń w różnych domach różnią się od siebie i jedynie decydując się na meble wykonywane na zamówienie możemy liczyć na to, że będą one idealnie pasować do naszego pokoju czy kuchni: że zmieszczą się w danym pomieszczeniu i będą dobrze wyglądać. Drugą, równie istotną dla większości z nas kwestią jest to, że zamawiając meble na wymiar mamy realny wpływ na ich wygląd. Jednym z elementów produkcji mebli jest oklejanie płyt i to przede wszystkim decyduje o ich wyglądzie – możemy zatem wybrać taką okleinę, która będzie jak najlepiej odpowiadała naszym oczekiwaniom, a przede wszystkim jak najlepiej będzie pasowała do naszego wnętrza, które mamy zamiar wyposażyć w zamawiane meble.

oklejanie płyt kuchennychWybór oklein jest bardzo szeroki, ich produkcją zajmuje się wielu producentów, dodatkowo również są one wykonywane z różnych materiałów, które cechują się rozmaitymi właściwościami, zatem bez wątpienia każdy zainteresowany znajdzie rozwiązanie, które będzie odpowiadało mu zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i estetycznie. Oklejanie płyt niektórzy próbują wykonywać w warunkach domowych – nie jest to niemożliwe, jednak wymaga odpowiedniej wiedzy i materiałów, a także cierpliwości; poza tym efekt raczej nigdy nie będzie tak zachwycający, jak przy profesjonalnie wykonywanym oklejaniu, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, dlatego też lepiej zostawić to zajęcie odpowiednio przygotowanym profesjonalistom, by samemu móc cieszyć się końcowym efektem, a przy okazji zaoszczędzić sporo czasu, nerwów, a także nierzadko pieniędzy. Oklejanie płyt w meblach może dotyczyć zarówno frontów lub blatów, jak również boków.

oklejanie płyt meblowychJest to doskonały sposób na to, by w naszym mieszkaniu znalazły się niepowtarzalne meble. Starannie wybrana okleina meblowa pozwoli nie tylko cieszyć się pięknymi i indywidualnie dopasowanymi do naszych oczekiwań i gustów meblami, ale też może zapewnić większą trwałość meblom. Jeśli chodzi o ceny za usługę jaką jest oklejanie płyt to są one zróżnicowane i przeważnie dostosowywane indywidualnie. Przede wszystkim istotna jest powierzchnia, jaka ma zostać poddana oklejaniu – cena ustalana jest najczęściej od jednostek miary, chociaż przy dużych zamówieniach nierzadko można liczyć na zniżki. Czasem na cenę oklejania wpływ ma także wykorzystywana technologia lub materiał, z którego jest wykonana okleina. Dodatkowo na ostateczną cenę wpływ może mieć także czas wykonania usługi – jeśli zależy nam na jej jak najszybszym wykonaniu, możliwe, że firma, do której zwrócimy się z zamówieniem, będzie w stanie przyspieszyć termin jego realizacji, jednak zrobi to z dodatkową opłatą. Ostateczna cena jest zatem ustalana dla każdego zamówienia osobno.