Cięcie i okleinowanie płyt meblowych, formatyzacja
Grzegorz Karwowski
email: grzegorz.karwowski@center-mebel.pl
tel:+48 (86) 218 36 47 w.40

Fronty meblowe
Agnieszka Mierzejewska
email: agnieszka@center-mebel.pl
gsm: 512 474 061
tel:+48 (86) 218 36 47 w.34

Kategorie
Menu
Menu

Oklejanie płyt meblowych

 

oklejanie płyt meblowychWykonywanie najprostszych mebli nie jest rzeczą trudną i wiele osób, które mają pomysł, czas i cierpliwość, decyduje się nierzadko na samodzielne wykonywanie niewielkich szafek, półek czy regałów. Bez wątpienia podejmując decyzję o samodzielnym wykonaniu danego mebla, mamy duże możliwości, ponieważ możemy wykonać dokładnie taki mebel, jakiego potrzebujemy, a zatem o określonych wymiarach, w konkretnym kolorze, a nawet z taką ilością półek, jakiej potrzebujemy. Bardzo często jednak okazuje się, że nawet jeśli samo wykonanie mebla w danym kształcie i o określonej funkcjonalności nie stanowi dla nas większego problemu, to jednak wykończenie go staje się już trudniejsze.

oklejanie kuchni - płyty mebloweOklejanie płyt meblowych, na które bardzo często się decydujemy, ponieważ jest najbardziej efektywnym i efektownym sposobem wykończenia każdego mebla, mimo że jest możliwe w warunkach domowych, to jednak zwykle nastręcza też sporo problemów. Przedsiębiorstwa, które zawodowo zajmują się m.in. oklejaniem płyt meblowych, mają do dyspozycji odpowiednie sprzęty i nowe technologie, dzięki którym wykonane przez nie oklejenia będą zrobione bardzo dokładnie i solidnie, efekt utrzyma się przez długi czas, natomiast do strony estetycznej również nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Samodzielne oklejanie płyt meblowych najczęściej odbywa się przy użyciu dostępnych w domach materiałów – dosyć popularna jest metoda oklejania płyt meblowych przy użyciu żelazka. Oczywiście można uzyskać doskonały efekt w domowych warunkach, jednak bardzo często trzeba mieć wcześniej jakieś doświadczenie – debiutanci mogą niestety rozczarować się ostatecznym efektem własnoręcznego oklejania płyt meblowych. W skrajnych przypadkach nieumiejętne oklejanie płyt meblowych może sprawić, że mebel trudno będzie uratować, przeważnie jednak wiele takich samodzielnych prób ostatecznie kończy się zwróceniem o pomoc do profesjonalistów, przy wcześniejszej stracie czasu, pieniędzy i sporej ilości nerwów. Dysponujące profesjonalnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem firmy wykonują zlecenia dotyczące oklejenia płyt meblowych w krótkim czasie, a końcowy efekt jest najwyższej jakości.

oklejanie płyty meblowej w kuchniWarto zlecić tą czynność profesjonalistom, ponieważ ceny za oklejanie płyt meblowych nie są szczególnie wysokie – jednostką rozliczeniową jest 1mb – a dzięki temu zaoszczędzimy czas i nerwy oraz zyskamy pewność, że efekt będzie doskonały i na pewno nas zadowoli. Przedsiębiorstwa zajmujące się oklejaniem płyt meblowych bardzo często współpracują z zakładami stolarskimi, wykonując dla nich oklejenia, niekiedy nawiązują także współpracę z niektórymi sklepami meblowymi, przeważnie jednak bez żadnego problemu realizują również jednorazowe, nawet niewielkie zlecenia dla indywidualnych klientów. Zwrócenie się do odpowiedniej firmy w celu oklejenia płyt meblowych pozwoli nam zaoszczędzić czas również dlatego, że nie będziemy musieli na własną rękę szukać odpowiadającej nam okleiny.